Lokalizacja

Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z wypoczynku w Pensjonacie Sandomierskim, położonym w prawobrzeżnej części zabytkowego Sandomierza, oddalonym od Rynku Starego Miasta o ok. 2 km.

Doskonała Lokalizacja

Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z wypoczynku w Pensjonacie Sandomierskim, położonym w prawobrzeżnej części zabytkowego Sandomierza, oddalonym od Rynku Starego Miasta o ok. 2 km. Mnogość atrakcji tego nadwiślańskiego grodu, jego wyjątkowość, niesamowity klimat urokliwej Starówki, piękne plenery, a także możliwość przyjrzenia się pracy serialowego „Ojca Mateusza” przyciągają corocznie w sandomierskie strony rzesze turystów z Polski oraz z zagranicy. Dobra lokalizacja naszego obiektu sprawia, iż stanowi on świetny punkt wypadowy dla miłośników pieszych wypraw i rowerowych wycieczek. Ponadto jest on położony z dala od tras szybkiego ruchu i miejskiego zgiełku, co gwarantuje ciszę i spokojny wypoczynek.

„PENSJONAT SANDOMIERSKI”
ul. Ostrówek 17
27-600 Sandomierz

Zarezerwuj Pokój Już Dziś!

Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z wypoczynku w naszym obiekcie, położonym w prawobrzeżnej części zabytkowego Sandomierza, oddalonym od Rynku Starego Miasta o ok. 2 km.